+48 58 742 56 35
SZUKAJ
TTiTC to zespół inżynierów i techników z dużym doświadczeniem. <br/> Przekonaj się, dlaczego warto z nami współpracować!

TTiTC to zespół inżynierów i techników z dużym doświadczeniem.
Przekonaj się, dlaczego warto z nami współpracować!

ZAPRASZAMY

DOŁĄCZ DO NAS!

Stale poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę produktów i usług. Szkolimy nasz zespół, dzięki czemu cieszymy się gronem zaufanych i zadowolonych klientów.
Jeśli interesujesz się najnowszymi rozwiązaniami teleinformatycznymi, sprawdzaj na bieżąco nasze oferty współpracy i dołącz do nas.
Czekamy na Ciebie!

AKTUALNE OFERTY

 • Przedstawiciel handlowy
 • Zatrudnimy przedstawiciela handlowego!

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwój i utrzymywanie sieci handlowej. Zadania to aktywne wyszukiwanie i kontakt z klientami strategicznymi, przygotowywanie ofert handlowych, doradztwo techniczne, przygotowywanie zamówień do zweryfikowanych dostawców, uczestnictwo w imprezach targowych, prowadzenie szkoleń, ciągłe śledzenie postępu technicznego i wyszukiwanie pojawiających się innowacji. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, a także nawiązywanie długotrwałych relacji z firmami współpracującymi.

  Oferujemy zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie elektronicznej o profilu telekomunikacja, kontakt z najnowszą techniką, częste wyjazdy krajowe, regularne szkolenia.

  Miejsce pracy: Gdańsk

  Oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości branży telekomunikacyjnej, systemów automatyki budynkowej – dodatkowy atut.
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych, zdolności negocjacyjnych,
  • Kreatywności, umiejętności pracy w zespole,
  • Dyspozycyjności,
  • Prawa jazdy

  Opis dodatkowy:

  Aplikacje zawierające list motywacyjny, CV i aktualne zdjęcie prosimy przesłać w załączniku w poniższym formularzu. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133,poz.883)”.

  KONTAKT