+48 58 742 56 35
SZUKAJ

Ekspert

serwer-tel2

Czym powinien charakteryzować się nowoczesny serwer telekomunikacyjny?

serwer-tel2Serwer telekomunikacyjny jest urządzeniem, które często jest sercem całej komunikacji w firmie. Decydując się na zakup serwera telekomunikacyjnego należy pamiętać, że warto zainwestować w urządzenia z najwyższej półki. Jaki zatem odnaleźć warty uwagi serwer telekomunikacyjny?

Łatwość konfiguracji  i instalacji serwera telekomunikacyjnego.

Nowoczesny serwer telekomunikacyjny powinien być przede wszystkim łatwy w konfiguracji i instalacji. Najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia konfigurowane są przy pomocy komputera przez sieć LAN. W takim przypadku konfiguracja odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji, która pozwala na poprawne ustawienie wszystkich dostępnych funkcji.

Instalacja serwera powinna odbywać się w sposób prosty i intuicyjny. Podłączenie serwera do sieci teleinformatycznej zbudowanej w firmie jest kluczowa. Od tego zależy szybkość i poprawność działania całego systemu.

Integracja z systemami funkcjonującymi w firmie.  Nowoczesny serwer telekomunikacyjny to również ogromne możliwości integracyjne. Wysokiej klasy serwer w łatwy sposób można zintegrować z systemem ERP lub CRM, dzięki czemu serwer telekomunikacyjny staje się integralną i ważną częścią każdej firmy.

Funkcje dodatkowe.

Decydując się na użytkowanie serwera telekomunikacyjnego należy również przemyśleć, jakie funkcje dodatkowe mogą okazać się przydatne. Często użytkowane funkcje dodatkowe to :

  • LCR,
  • CallBack,
  • poczta głosowa,
  • możliwość organizacji ruchu telefonicznego.

 Serwer telekomunikacyjny spełniający wymagania.

Nowoczesny serwer telekomunikacyjny to nie tylko kompleksowe zarządzanie połączeniami, czy funkcjami dodatkowymi, ale również jeden z najważniejszych elementów każdej firmy. Dzięki temu urządzeniu użytkownicy cieszą się wygodą wykonywania połączeń, a kadra zarządzająca dużymi oszczędnościami właśnie na połączeniach! Nowoczesne serwery telekomunikacyjne oferują wiele funkcji, dlatego ważne jest, aby wybrać urządzenie możliwie najlepsze i najbardziej odpowiadające stawianym wymaganiom.