+48 58 742 56 35
NEWSLETTER

SZUKAJ

Ekspert

wideodomofon2

Wideodomofon IP – 2N Helios IP Vario

wideodomofon2Wideodomofon IP 2N Helios IP Vario jest zaawansowanym, dwu kanałowym urządzeniem, które cechuje się przesyłem krystalicznie czystego głosu i obrazu.

Wideodomofon IP Helios IP Vario – szczegółowe informacje.

Wideodomofon w instalacji domowej komunikuje się za pomocą protokołu SIP. Może on współpracować zarówno z centralą telefoniczną, jak i bramą wejściową, czy ryglem zamka w drzwiach. Przesyłanie informacji pomiędzy domofonem, a elementami budynku może odbywać się za pomocą małej sieci LAN – w przypadku mniejszych obiektów, i za pomocą sieci WAN w przypadku dużych, międzynarodowych korporacji.

Wideodomofon IP Helios IP Vario można dowolnie rozbudowywać. W przypadku, kiedy zajdzie taka konieczność możliwe jest rozbudowanie klawiatury numerycznej, czy podłączenie dodatkowego zamka kodowego. Dzięki tym możliwościom, użytkownicy tego wideodomofonu IP w dowolnym momencie mogą dodać odpowiednie funkcjonalności, a co za tym idzie – lepiej zadbać o bezpieczeństwo.

Dane techniczne wideodomofonu IP 2N Helios IP Vario.

Wideodomofon Helios IP Vario wyposażony jest w dwukanałową komunikację VoIP, która odbywa się za pomocą SIP. Za przesył obrazu odpowiadają kodeki H.264 i H.263+, dzięki czemu każdy użytkownik zyskuje pewność, że obraz będzie czytelny i ostry. Ponadto, za przesył dźwięku odpowiadają kodeki G.711 i G.729, które również cechują się bardzo dobrą jakością przesyłanego dźwięku. Urządzenie zasilane jest napięciem 230 V, ponieważ zainstalowana przetwornica prądu automatycznie zmienia napięcie do 12 V, które wykorzystywane jest przez urządzenie.

2N Helios IP Vario – wideodomofon na każde warunki.

Wysoka odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że domofon ten może być użytkowany nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Łatwość obsługi, a także możliwość konfiguracji z poziomu przeglądarki WWW sprawiają, że wybierany jest on przez wielu użytkowników. Dodatkowym atutem Helios IP Vario jest fakt, że może on być on dowolnie rozbudowywany i współpracuje z urządzeniami za pomocą protokołu SIP, który zapewnia szybką i sprawną konfigurację.