+48 58 742 56 35
NEWSLETTER

SZUKAJ

Ekspert

1

Produkty 2N na IFSEC 2015

W dniach 16-18 czerwca 2015 roku w Londynie odbył się event pod nazwą IFSEC. W ramach wydarzenia swoje produkty prezentowały firmy bezpośrednio związane z branżą teleinformatyczną. Nie mogło również zabraknąć stoiska firmy 2N. Jakie produkty prezentowała firma?

Produkty prezentowane przez 2N na IFSEC w Londynie.

Firma zaprezentowała wysokiej jakości produkty, które spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Ponadto, stawia ona na łatwość instalacji, niezawodność, a także możliwość zdalnego zarządzania. Zalety te niewątpliwie stawiają firmę 2N w dobrym świetle.

Ponadto, prezentowane i oferowane przez 2N produkty są również zgodne z systemami oferowanym przez innych producentów, dlatego ze spokojem można je łączyć w pełni funkcjonalne systemy.

Na wydarzeniu pojawiły się produkty takie, jak domofony IP, systemy łączności, czy urządzenia pozwalające na stworzenie instalacji inteligentnego domu. Oferta firmy skierowana jest również do przedsiębiorstw. Wysokiej klasy kamery noktowizyjne, czy kamery CCTV idealnie sprawdzą się w wielu przedsiębiorstwach na całym Świecie.

Nowoczesność i innowacja w wykonaniu 2N.

Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty prezentowane przez 2N na IFSEC cechowały się innowacyjnością. Fakt, że zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także w oparciu o najnowsze technologie to potwierdza. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z domofonami, kamerami CCTV, czy obszernymi systemami bezpieczeństwa – zawsze otrzymujemy wysoką jakość produktu i dołączonego oprogramowania. Postawa firmy 2N na IFSEC 2015 niewątpliwie zachęca do współpracy i czynnego wykorzystania wielu produktów przedsiębiorstwa.