+48 58 742 56 35
NEWSLETTER

SZUKAJ

Ekspert

easygate

2N EasyGate – bramka GSM dla wymagających

easygateBramka GSM jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, ponieważ pozwala na redukcję kosztów połączeń telefonicznych. Urządzenie to najczęściej podłączone jest do firmowej centrali telefonicznej, dzięki czemu z funkcji bramki mogą korzystać wszyscy użytkownicy systemu. Czym dokładnie charakteryzuje się popularna bramka GSM 2N EasyGate?

Co oferuje bramka GSM 2N EasyGate?

Bramka GSM 2N EasyGate jest w pełni konfigurowalna z poziomu komputera osobistego, a oprogramowanie sterujące bramką jest w pełni w języku polskim. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest bardzo restrykcyjne kontrolowanie wykonywanych połączeń, uruchomienie bądź wyłączenie roamingu, czy zdefiniowanie darmowych minut oferowanych przez operatora.

Dodatkowo, możliwe jest również ustanowienie unikalnego kodu PIN, który wpisany na klawiaturze telefonu będącego w systemie uruchomi bramkę GSM EasyGate. W takim przypadku proces uruchomienia bramki GSM trwa kilka sekund, dzięki czemu już chwilę po uruchomieniu możliwe jest wykonywanie tańszych połączeń. Bramka GSM 2N EasyGate współpracuje z centralami telefonicznymi wielu marek, a dostęp do komend AT modułu GSM następuje poprzez popularny port RS232. Rozwiązanie to ma wiele zalet:

– pozwala na połączenie w system dowolnie wybranych urządzeń,

– umożliwia tworzenie własnego oprogramowania do wysyłania i odbierania wiadomości SMS,

– może pełnić funkcję automatycznej sekretarki.

 Parametry techniczne 2N EasyGate.

Bramka GSM 2N EasyGate obsługuje częstotliwości takie, jak 850, 900, 1800 i 1800 Mhz. Dzięki tej właściwości bramka przez cały czas funkcjonowania pozostaje w zasięgu sieci komórkowej, a wykonywane połączenia charakteryzują się wysoką jakością dźwięku. Antena urządzenia również jest wysokiej klasy i zapewnia bardzo dobrą jakość połączenia w dużej odległości od urządzenia. Zastosowany interfejs komunikacyjny RS232 jest szybki i solidnie spełnia swoje zadanie. Certyfikat bezpieczeństwa CE i certyfikat dotyczący niskiej ilości substancji niebezpiecznych dla środowiska wydzielanych przez odpady RoHS potwierdzają jakość urządzenia.